Privaatsussätted ja küpsiste poliitika

Privaatsuspoliitika sissejuhatus


Tere tulemast meie veebisaidile! Me võtame teie privaatsust tõsiselt ja oleme pühendunud teie isikliku teabe kaitsele. See leht selgitab, kuidas me kogume, kasutame ja kaitseme teie andmeid, kui külastate meie saiti. Meie veebisaidi kasutamisega nõustute selle poliitika tingimustega.

Kogutav teave

Küpsised
Kasutame küpsiseid teie sirvimiskogemuse parandamiseks. Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse teie seadmesse ja aitavad meil analüüsida veebisaidi liiklust, isikupärastada sisu ja parandada meie teenuseid. Meie saidi kasutamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Saate hallata oma küpsise-eelistusi, kohandades oma brauseri sätteid. Täpsem info küpsistest alalõigus 'küsiste kasutamise põhimõtted'.

Google Analytics
Kasutame Google Analyticsit kasutajakäitumise jälgimiseks ja anonüümse teabe kogumiseks veebisaidi liikluse kohta. Google Analytics kasutab küpsiseid teabe kogumiseks, nagu lehtede vaatamised, sessiooni kestus ja kasutajate suhtlemine. See teave aitab meil parandada meie sisu ja kasutajakogemust. Saate rohkem teavet Google Analyticsi privaatsustavade kohta meie Google Analyticsi Privaatsuspoliitikas.

Kontaktivorm
Kui esitate teavet meie kontaktivormi kaudu, kogume teie nime, e-posti aadressi ja kõiki muid üksikasju, mida esitate. Kasutame seda teavet ainult suhtlemise eesmärkidel ega jaga seda kolmandate osapooltega.

Kuidas me teie teavet kasutame

Teie kogemuse isikupärastamiseks meie veebisaidil.
Meie sisu ja teenuste parandamiseks kasutajakäitumise andmete põhjal.
Vastuse andmiseks teie kontaktivormi kaudu esitatud päringutele.

Andmete turvalisus

Võtame asjakohaseid meetmeid teie isikliku teabe kaitsmiseks. Pange tähele, et interneti kaudu edastamise või elektroonilise salvestamise ükski meetod pole täiesti turvaline. Me ei saa garanteerida absoluutset turvalisust, kuid püüame oma parima, et kaitsta teie andmeid parimal võimalikul viisil.

Teie õigused

Teil on õigus oma isiklikku teavet vaadata, uuendada või kustutada.
Saate Google Analyticsi jälgimisest loobuda, kohandades oma brauseri sätteid või kasutades Google'i loobumise brauseri lisandit.
Kui teil on küsimusi või taotlusi oma andmete kohta, võtke meiega ühendust pakutud kontaktivormi kaudu.
Privaatsuspoliitika muutused

Ajapikku täiendame ja uuendame oma privaatsuspoliitika sätteid. Kõik muudatused avaldatakse sellel lehel, seega palun vaadake neid regulaarselt üle.

 

Küpsiste kasutamise põhimõtted


Meie veebileht kasutab küpsiseid, seda selleks, et parandada teie sirvimiskogemust ja pakkuda personaalset sisu. Jätkates meie saidi kasutamist, nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt selles teates kirjeldatule. Kasutuses olevad küpsised:

Joomla 5 spetsiifilised küpsised:
* Sessiooniküpsised: Need küpsised on meie veebisaidi nõuetekohaseks toimimiseks hädavajalikud. Need võimaldavad teil navigeerida lehtede vahel ja kasutada olulisi funktsioone.
* Mäleta mind küpsised: Kui valite sisselogimisel valiku "Mäleta mind", salvestatakse küpsis, et tulevikus teie sisselogimisandmeid meelde jätta.

Google Analytics küpsised:
Kasutame Google Analyticsit anonüümse teabe kogumiseks veebisaidi liikluse ja kasutajakäitumise kohta. Need küpsised aitavad meil analüüsida, kuidas külastajad meie saidiga suhtlevad, millised lehed on populaarsed ja kui kaua nad iga lehe peal viibivad. Teavet kasutatakse meie lehe sisu külastamise statistikaks ja kasutajakogemuse parandamiseks.

Küpsiste haldamine:
Oma küpsise-eelistusi saate ise reguleerida, klõpsates lehe allosas vasakul oleval oranžil ikoonil. Teil on võimalus aktsepteerida või tagasi lükata konkreetseid küpsisekategooriaid.
Pange tähele, et teatud küpsiste blokeerimine võib mõjutada meie veebisaidi funktsionaalsust.

Täname, et usaldate meid!

Salvesta
Kasutaja küpsiste seaded
Loodame, et saate meie veebilehte segamatult kasutada. Kui te keelate kõik küpsised, võib tekkida lehe kasutatavuses tõrkeid.
Luba kõik
Keela kõik
Loe lisa
Analüütika
Tööriist mis analüüsib veebilehe efektiivsust ja statistikat.
Google Analytics
Kinnita
Keeldu
Unknown
Unknown
Kinnita
Keeldu